دختران  مجرد از همسران آینده‌ی شان چه توقعی دارند؟ سوالیست که ممکن است حداقل یک بار در ذهن هر مردی نقش ببندد. در این گزارش  از تعدادی دختران مجرد در مورد توقعات شان از همسران آینده‌ی شان سوالات مشترکی را پرسیده‌ایم؛ اینکه چه توقعی دختر مجرد از همسر آینده‌اش  دارد؟ و اینکه یک دختر توقع دارد چه چیز‌های را همسر آینده‌اش در موردش بداند.

 بیشتر دختران از مردی که قرار است در آینده همسر شان شود توقعات و خواسته‌های متفاوتی دارند و اما آنان می‌‌دانند که این خواسته‌های شان فقط در حد یک رویا می‌ماند.

یسنا، دختری که دوست دارد همسر آینده‌اش در مورد سلایق‌اش بداند و در هر شرایطی درک‌اش کند.

اومی‌گوید؛ دوست دارد مردی که قرار است همسرش شود به طور کامل مرد رمانتیکی باشد و در مناسبت‌های مختلف از جمله  روز تولد، روز عاشقان و روز زن متعجب‌اش کند.

او می‌گوید: “خودم هم این چیزا را در مورد همسر آینده خود رعایت می‌کنم و اما می‌فهمم که مردی با این خصوصیات شاید در دنیای واقعی کم پیدا شود “.

در همین حال، شهناز از همسر آینده‌اش توقعی جز دوست داشتن ندارد.

او می‌گوید؛ برایش هیچ چیز از جمله پول و سطح  تحصیل مهم نیست و مهم این است که همسر آینده‌اش  فقط او را صادقانه دوست داشته باشد.

شهناز در ادامه می‌گوید: “در کنار دوستداشتن که توقع اصلی من است می‌خواهم شوهر آینده مه هیچ چیز را از مه پنهان نکنه “.

با این حال نادیه می‌خواهد همسر آینده‌اش با او دوستانه رفتار کند و رابطه رسمی بین شان نباشد و همسرش هیچ وقت خود را بالاتر و بهتر از او فکر نکند.

نادیه می‌گوید؛ دوست دارد همسر آینده‌اش در مورد اخلاق و رفتار‌ش بداند و توقع دارد همسرش به هر موضوعی بدون دلیل موجه برایش گیر ندهد.

و اما کریمه، از همسر آینده‌اش خواسته‌های زیاد و متفاوتی دارد.

او می‌گوید؛  می‌خواهد که همسر آینده‌اش  اول از همه  درکش کند، مرد روشن‌فکری باشد، زود قضاوت نکند، به نظرات و ایده‌هایش احترام بگذارد و برایش ارزش بدهد.

او در ادامه می‌آفزاید: “همانطور که هسمرآینده‌ام می‌خواهد به او ارزش بدهم، باید به من اعتماد کند وهر گاه سوتفاهمی بین ما  آمد اول از همه به من گوش داده و از دل و جان به حرفاهایم گوش بده به توانایی‌های من باور داشته باشه و من را ضعیف خطاب نکند و در تمام مراحل زندگی از من حمایت کند و در هر کاری با من کمک کند “.

گزارشگر: ضیاگل عظیمی

دیدگاه‌های کاربران فیس‌بوک
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail