مرگ دختر 13ساله‌ای افغانستانی در ایران به‌دلیل غذا نخوردن

آی‌نور سعیدپور

دختر 13 ساله‌ای افغانستانی، به‌دلیل غذا نخوردن پس از لت‌وکوب از سوی پدر و مادرش، در تهران جان باخت. 

بر اساس گزارش خبرگزاری فارس؛ علی ولی‌پور گودرزی، رییس پولیس تهران گفته است که این دختر 13ساله‌ی افغانستانی به‌دلیل غذا نخوردن، پس از لت‌وکوب از سوی پدر و مادرش، جان باخت.  

وی افزوده که در (7 قوس)، مرگ مشکوک دختری از سوی «پزشکی قانونی» تهران به تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی گزارش داده شد. 

رییس پولیس تهران گفته است که پس از اعلام این خبر، تحقیقات ابتدایی آغاز و در نتیجه‌ی «تحقیقات میدانی» دریافته‌اند که دختر 13 ساله اهل کشور افغانستان آثار کبودی روی بدنش دارد احتمالا بر اثر خفگی به قتل رسیده است. 

رییس پولیس تهران در مورد اظهارت پدر این دختر 13 ساله گفته است که « وی در اظهارات ضد و نقیضی گفت که دخترم غذا نمی‌خورد و شیطنت می‌کرد که این موضوع باعث ناراحتی من و همسرم شده بود. روز حادثه من و همسرم عصبانی شدیم و چند ضربه به فرزندم زدیم که ناگهان حال او بد شد و از هوش رفت؛ پس از این‌که او را به بیمارستانی در جنوب تهران رساندم از ترس مدعی شدم که مرگ طبیعی بوده است.» 

علی ولی‌پور گودرزی، رییس پولیس تهران هم‌چنان گفته که با دستور قضایی متهمان این قتل برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده، در اختیار کارآگاهان اداره‌ی دهم پولیس آگاهی تهران قرار دارند و تحقیقات از آنان هم‌چنان ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا