می‌خواهم از مشکلات زنان مبتلا به کرونا در شفاخانه کوید ۱۹ برای تان بگویم.خواهش می‌کنم حرف‌هایم را نشر کنید تا به گوش مسئولان برسد.
دو هفته پیش، تست کرونا دادم متاسفانه مثبت بود. در خانه قرنطین بودم تا این که دیروز مشکل تنفسی جدی برایم پیش آمد و من را به شفاخانه‌ی کوید۱۹ انتقال دادند. من با سه خانم دیگر در یک اتاق یکجا هستم، این خانم‌ها هر کدام به ترتیب مدت هفت روز، ده روز و چهارده روز است که اینجا بستری هستند. من تنها یک شب است که بستری استم. شبی که به زندگی نمی‌توانم آن را فراموش‌کنم. حیرانم چطور از آنجا فرار کنم. اتاقی که من در آن بستر هستم نسبتا وضعیت خوبی دارد. برای بیماران غذا و صبحانه داده میشود و رفتار داکتران خوب بود. اما اساسی ترین مشکلی که خانم‌ها در این بخش دارند سرویس بهداشتی است. وضعیت بسیار وحشتناک است. یک بیمار کرونایی مجبور است به هوا سرد به این دستشویی برود که شرایط اش را خود شما دارید می‌بینید.
چون دستشویی پله ندارد اول که خیلی به سختی مجبوریم از روی همین جعبه پلاستیکی که شما به عکس‌ می‌بینید رد بشیم و خود را به دستشویی برسانیم در حالی که هر آن ممکن است لیز بخوری بیفتی شما تصور کنید با فشار پایین، سر گیجه، حالت تهوع، تنگی نفس و…مجبوریم از روی این جعبه رد بشیم. بعدش هم خودتان به عکس می‌بینید که چه وضع است همه چیز مشخص است.
هم‌اتاقی‌هایم می‌گفتند، تا حال چند بار هیات آمده ما مشکل سرویس بهداشتی را مطرح کردیم گفتند که رسیده‌گی می‌شود ولی تا حال هیچ خبری نیست.

دیدگاه‌های کاربران فیس‌بوک
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail