لباس‌هایی با طرح‌های سنتی و ترکیب رنگی متفاوت که هر بازدیدکننده‌یی را به خود جذب می‌کند و آن سوی دیگر طرح‌های مدرنی که هرکدام مشتریان ویژه‌ی خود را دارند. ترکیبی از این دوطرح نیز در برخی لباس‌ها استفاده شده که هیاهوی زنان برای دیدن و خریداری این لباس‌ها را در نمایشگاه “T&M” بیشتر کرده است.

شمار زیادی از زنان امروز (چهارشنبه، ۱ جوزا)  برای بازدید از نخستین روز گشایش نمایشگاه برند “T&M” آمده اند.

طلایه راوک مسوول این برند در رابطه با استقبال زنان از این نمایشگاه‌ چنین می‌گوید: «چون نزدیک عید است و بیشترین خرید را زنان دارند، خواستیم این سهولت را ایجاد کنیم تا آنان بتوانند به راحتی و در یک مکان خریداری کنند، که با استقبال گرم زنان روبرو شد.»

شماری از بازدیدکنندگان اما ازتفاوت مدل‌های این نمایشگاه نسبت به بازارهای عمومی می‌گویند.

فرشته می‌گوید، تفاوت این مکان با بازارهای عمومی در این است که این‌جا فروشندگان و بازدیدکنندگان زنان اند و بانوان می‌توانند به راحتی از این اجناس دیدن و خریداری کنند.

برخی دیگر از این زنان اما فعالیت‌های اقتصادی زنان را عامل پیشرفت زنان در جامعه می‌دانند.

سهیلا فاضل یک تن دیگر از بازدیدکنندگان، می‌گوید، پیشرفت‌های زنان در عرصه‌ی اقتصاد امیدوارکننده است و زنان باید همجنسان خود را برای رشد بیشتر حمایت کنند.

نزدیک به دو دهه از آغاز فعالیت زنان در عرصه‌های متفاوت به ویژه فعالیت‌های اقتصادی می‌گذرد که در این مدت زنان با وجود چالش‌های متفاوت، پیشرفت‌های چشم‌گیری داشتند.

گزارشگر: سیمین صدف

دیدگاه‌های کاربران فیس‌بوک
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail