پولیس کابل از بازداشت عامل لت‌وکوب یک دانشجوی دختر در دانشگاه کابل خبر داده است. فردوس فرامرز، سخنگوی پولیس کابل روز چهارشنبه، بیست‌وپنجم ثور در صحبت با روزنامه ۸صبح گفت نام این شخص جاهد فرزند عزیزالدین است که دانشجوی دانشکده‌ی شرعیات دانشگاه کابل می‌باشد.

پولیس کابل درحالی از گرفتاری این متهم خبر می‌دهد که حدود بیست روز پیش در پنجم ثور بصیره اختر، دانشجوی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه کابل در محوطه این دانشگاه توسط یک دانشجو مورد لت‌وکوب قرار گرفته است.

سخنگوی پولیس کابل می‌گوید جاهد نام که دانشجوی دانشکده شرعیات می‌باشد، در این رویداد متهم شناخته شده و روز گذشته (سه‌شنبه) توسط منسوبان پولیس حوزه سوم کابل بازداشت شده است. آقای فرامرز هم‌چنان افزود، پولیس کابل در حال انجام تحقیقات بیش‌تر است و پس از تکمیل بررسی‌های لازم پرونده جاهد را به مراجع عدلی و قضایی خواهد سپرد.

این درحالی است که نشر گزارش‌ها مبنی بر لت‌وکوب بصیره اختر در دانشگاه کابل با موجی از انتقادها روبه‌رو شده است. مسوولان دانشگاه کابل نیز در نهم ثور اعلام کردند که این قضیه را به گونه جدی بررسی خواهند کرد و عاملان آن را به پنجه قانون می‌سپارد. بصیره اختر از این پیش مدعی شده‌است که او به دلیل چگونه‌گی نوع پوشش لباس مورد لت‌وکوب قرار گرفته است و هم‌‎چنان تهدید به مرگ شده است.

منبع: هشت صبح

دیدگاه‌های کاربران فیس‌بوک
Facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmail