حمایت مالی از برخی برنامه‌ها و مسابقاتی که در فضای مجازی برگزار می‌شود، یکی از راه‌های جدید جذب مشتری برای شماری از فروشگاه‌ها به شمار می‌رود.

دنیای مد و فیشن  دختران، یکی از گروه‌های است که بیش از ۱۹ هزار عضو دارد و همواره مسابقاتی را مربوط به مد و فیشن با حمایت مالی یکی از فروشگاه‌های لباس و لوازم زنانه برگزار می‌کند.

مهتاب تلاش، مدیر این گروه می‌گوید: ” تبلیغات همزمان به گروهی که  بیش از ۱۹ هزار نفر یکی از آسان‌ترین راه‌های جذب مشتری است که فروشگاه‌ها باید بخاطر این تبلیغات، مسابقات ما را از نگاه مالی حمایت کنند و برای برنده‌های مسابقات جایزه بدهند “.

در این مسابقات  دختران زیادی اشتراک کرده و هر کدام تلاش می‌کنند تا برنده شوند.

الهه که تا حال دوبار در این مسابقه‌ها اشتراک کرده و هر دوبار برنده شده است، دلیل اشتراکش را وقت‌گذرانی با دختران دانسته و می‌گوید گرفتن جایزه برایش ارزش ندارد.

درهمین حال نازنین یکی دیگر از این دختران می‌گوید: “در کنار وقت‌گذرانی با دختران، گرفتن جایزه هم برایم ارزش دارد “.

در این میان شاید فروشگاه‌های همکار، بیشترین سود را با تبلیغ خود از  این مسابقات ببرند.

فروشگاه مشتری، یکی از حمایت‌کننده‌گان این نوع مسابقات می‌گوید: “برای برندۀ مسابقه یک تحفه کوچکی در نظر می‌گیریم و از این طریق به تبلیغ فروشگاه خود در این گروه می‌پردازیم “.

فروشگاه ام‌.سی، اما دلیل حمایت از این مسابقات را درخواست مشتریانش می‌داند که در این گروه حضور دارند.

فروشگاه‌های زیادی تا حال از این روش کالاهای خود را تبلیغ کردند که به گفته مهتاب تلاش، فروشگاه پایتخت، قادری بیوتی، فروشگاه آنلاین ABC، فروشگاه آنلاین Dubai shoping، فروشگاه MC، تشریفات مجالس آذین، و فروشگاه T&M تا حال با آنها همکاری کردند و از این راه برای جذب بیشتر مشتری‌های شان استفاده کردند.

دیدگاه‌های کاربران فیس‌بوک
Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail